EN PL
EN PL
Odtwórz wideo

FILMY REKLAMOWE I FILMY PROMOCYJNE

Wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt na którym pracujemy pozwoliły nam na tworzenie filmów które zatrzymują widza na dłużej. Posiadamy specjalnie przystosowane do tego celu pomieszczenie do montowania, dzięki któremu dźwięk i kolor filmów nie ustępuje produkcjom kinowym. Z naszych usług korzystały znane gwiazdy show-biznesu, wydawnictwa książek – kilka produkcji znalazło się na dużych i małych ekranach, TV oraz kin. Oferujemy własny sprzęt, dojazd na terenie całej Polski oraz miłą i profesjonalną obsługę filmową.

REALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją filmową. Znamy trendy i możliwości techniczne sprzętów do rejestracji i postprodukcji. Produkujemy filmy reklamowe czyli kompleksowo organizujemy plan, zatrudniamy aktorów, obsługę i wciskamy przycisk REC.

MARCIN

FILM

Marcin Kowalczyk
+48 888 881 635
marcin@blackleaf.pl

MARCIN

FILM / STRONY WWW

COPYRIGHT BLACKLEAF.PL

Do lepszego korzystania ze strony zachęcamy do wyłączenia wszelkich programów blokujących reklamy. Chcemy poinformować również, że nasza strona korzysta z ciasteczek oraz serwisów które pomagają nam w udoskonalaniu strony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na naszą stronę Polityki prywatnościKliknięcie krzyżyka jest równoznaczne z akceptacją naszej polityki prywatności.