„To był bardzo dobry wybór, robicie filmy które
za 10 lat wciąż będą wartościowe i modne… „
FILM ŚLUBNY
KTÓRY PRZETRWA PRÓBĘ CZASU
CHWYTAMY MOMENT
Nie bez powodu mówi się, że dzień ślubu jest najpiękniejszym dniem w życiu Młodej Pary. Nasze filmy chwytają moment, utrwalają te chwile, po to aby po latach można było do nich wspólnie wracać. Jest to PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE, KTÓRA PRZETRWA PRÓBĘ CZASU.
ponad 10 LAT DOŚWIADCZENIA
ponad 10 LAT DOŚWIADCZENIA
Pracujemy dyskretnie i profesjonalnie, zawsze jesteśmy tam gdzie coś się dzieje, o krok do przodu w serii wydarzeń. FILMOWANIE TO NASZA PASJA
The Art of Storytelling
The Art of Storytelling

Zrezygnowaliśmy z długich i monotonnych maratonów, tak aby skupić się maksymalnie na jakości, dynamice oraz zawartości naszych produkcji. Mamy swój styl i pracujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu nasze filmy nie ustępują poziomem produkcjom kinowym. Miejsce nie stanowi dla nas problemu, dojedziemy wszędzie.

KLIKA NASZYCH PRODUKCJI
Aleksandra i przemysław

Anita i Łukasz

Patrycja i Przemysław

Marta i Bartek

Sandra i Marcin

Katarzyna i Jakub

Agnieszka i Łukasz

Marlena i Paweł

CO O NAS MÓWIĄ PARY

Liliana i Paul
Czytaj więcej
"Chcielibyśmy po raz kolejny bardzo wam podziękować za ciężką pracę, zaangażowanie i dbałość jaką włożyliście w stworzenie tak magicznego nagrania. Film jest doskonały pod każdym względem! Zachwyca i wzrusza... nigdy nam się nie znudzi :)) Blackleaf - jesteście bezkonkurencyjni! ♥

POLECAMY KAŻDEMU"
Karolina i Andrzej
Czytaj więcej
"Nie można sobie wyobrazić lepszej i bardziej profesjonalnej ekipy. Chłopaki potrafią tak rozluźnić atmosferę, że dodatkowy stres związany z filowaniem staję się dobrą zabawą. Współpraca jest bezproblemowa i terminowa. Sam film ...hmm na samą myśl o genialnym montażu, idealnie dobranej muzyce, połączeniu pasji z wyjątkowością dnia ceremonii przyprawia o zachwyt za każdym razem kiedy do niego wracamy. Chłopaki są naprawdę genialni 🙂 POLECAMY :)"
Aneta i Michał
Czytaj więcej
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Marcina i jego ekipy! Wykonali baaardzo dobrą robotę, naprawdę warto!!:) Film przerósł nasze oczekiwania a były naprawdę wysokie!!

Gorąco polecamy!♥♥"
Karolina i Jakub
Czytaj więcej
"Wszystkim z czystym sercem możemy polecić Marcina jako najlepszego kamerzystę na wesele! Nie bez powodu ma tak napięty grafik. Film ze ślubu i wesela jest przepiękny, wzruszający. Ciekawe ujęcia i pasująca muzyka sprawiają że film każdorazowo wzrusza. Polecamy Blackleaf i dziękujemy za prześliczną pamiątkę. Mamy najlepszy film ślubny!"
Ada i Kuba
Czytaj więcej
"Chcielibyśmy serdecznie polecić Marcina, który jest mega profesionalny w tym co robi! Film przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jest piękny i wzruszajacy. Piękne ujęcia i super soundtrack. Dbałość o szczegóły od początku do końca. Jeżeli ktoś chce mieć piękna pamiątkę ze ślubu to szczerze polecamy blackleaf :)"
Sandra i Marcin
Czytaj więcej
"Świetna ekipa, super współpraca, przepiękną pamiątką! Robią cuda i tworzą filmy o najwyższej jakości! Dziękujemy jeszcze raz, ze byliście z nami! Pozdrawiamy i polecamy jak najbardziej!"
Ada i Krystian
Czytaj więcej
"Blackleaf, chcemy raz jeszcze podziękować Wam za utrwalenie naszych najpiękniejszych chwil w najpiękniejszy sposób. Dziękujemy za profesjonalizm, cierpliwość, moc pozytywnej energii i wzruszeń. Nie mogliśmy wymarzyć sobie wspanialszego filmu! - nowoczesnego, dynamicznego, magicznego... i takiego, który zachwyca wszystkich! Jesteście najlepszą ekipą filmową ever! ♥"
POLECAJĄ NAS:
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
kontakt@blackleaf.pl
+48 888 881 635
copyright blackleaf.pl

Do lepszego korzystania ze strony zachęcamy do wyłączenia wszelkich programów blokujących reklamy. Chcemy poinformować również, że nasza strona korzysta z ciasteczek oraz serwisów które pomagają nam w udoskonalaniu strony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na naszą stronę Polityki prywatnościKliknięcie krzyżyka jest równoznaczne z akceptacją naszej polityki prywatności.